top of page
ДИЗАЙН ОДЯГУ
ZNAKI_KD-02.jpg

В наш час створення костюму є високим мистецтвом та наукою одночасно. Займатися  дизайном одягу стало цікаво та престижно. Дизайнер одягу втілює в життя творчі ідеї та задуми, створює ескізи нових моделей одягу, розробляє проекти колекцій. Найважливіша якість дизайнера одягу – здатність продукувати творчі ідеї та створювати індивідуальний або корпоративний стиль. Для цього необхідні художні здібності та образне мислення, креативність та розвинена уява. Проте не менш важливі є навички конструювання та естетичний смак.

 

В компетенцію фахівця актуальної спеціалізації входять знання з історії костюму і крою, технології та матеріалознавства швейних виробів, аналітики світових трендів та брендінг fashion-бізнесу, композиції та формоутворення.Під час проектування дизайну одягу у майбутніх фахівців формуються елементи професійного мислення, під час роботи в матеріалі – отримані проектні рішення втілюються в практичний результат.

 

В сучасних економічних умовах дизайнер одягу може знайти своє професійне місце на великих і малих підприємствах з виробництва одягу та аксесуарів, в ательє, центрах модного бізнесу, дизайн-бюро і може працювати як:- дизайнер одягу;- дизайнер текстильних виробів та аксесуарів;- конфекціонер;- художник-костюмер;- мерчендайзер у торгівельних центрах, бутиках одягу;- бутафор.

Презентація в Козак палаці

Колекція «Африканські канікули»

Колекція «Бал квітів»

Колекція «Венеціанський карнавал»