top of page
НОВИНИ

28-02-2020

УЧАСТЬ У VI МІСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «МИСТЕЦТВО КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО РЕГІОНУ У ПРОСТОРІ СВІТОВОЇ КУЛЬТУРИ»

_2020-02-29_09-16-24.png

28 лютого 2020 року зав.кафедри дизайну, доцент Н.В. Дерев’янко та ст. викладач Клімова Л.Н. в рамках профорієнтаційної роботи серед шкіл міста взяли участь у VI Міській науково-практичній конференції «Мистецтво країн європейського регіону у просторі світової культури» під егідою Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради з доповідями «Напрям підготовки Культура і мистецтво. Як обрати професію?» та «Основи комп’ютерної графіки в старших класах загальноосвітньої школи як одна з форм підготовки до навчання у мистецьких ВНЗ».

Н.В. Дерев’янко торкнулася теми актуальності професії дизайнера та загальних аспектів підготовки і особливостей вступної кампанії 2020 року.

Л.М. Клімова, як продовження доповіді Н.В. Дерев’янко, звернула увагу на необхідність отримання початкових знань програм з комп’ютерної графіки, зазначивши реальну можливість отримання первісних навичок роботи в програмах графічного пакету у старших класах школи.

27-02-2020

ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ І ШЛЯХИ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

27 лютого 2020 року в актовій залі відбувся семінар з питань академічної свободи, академічної доброчесності і шляхів її забезпечення. Завідувач кафедри дизайну Наталія Дерев’янко говорила з викладачами і студентами про те, що таке «академічна доброчесність», навіщо вона потрібна та як дотримуватись принципів академічної доброчесності.

 

В основі академічної доброчесності лежить чесність, порядність у виконанні своїх обов’язків, довіра, справедливість, повага та відповідальність. Відповідно до цих переконань і принципів в академії розроблено Кодекс доброчесності та створено Групу сприяння академічній доброчесності, Комісію з академічної доброчесності та Комісію з етики та управління конфліктами, задачами яких є сприяння дотриманню академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин в освітній та науковій діяльності академії.

 

Студенти дізналися, які види академічної недоброчесності існують та домовились про дотримання принципів доброчесності в освітній діяльності, про що підписали Декларацію.

Підсумовуючи, завідувач аголосила, що саме від академічної спільноти залежить можливість подолання зловживань і неналежного ставлення до своїх обов’язків через формування культури академічної доброчесності в освітньому просторі України. А відтак, підвищення рівня вищої та середньої освіти і підготовки висококваліфікованих професіоналів. Адже саме їх конче потребує наша країна!

 

Тож давайте почнемо впроваджувати академічну доброчесність із себе! Відновимо довіру до якісної вищої освіти в Україні!

20200227_120531.png

21-02-2020

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ВІДДІЛЕНЬ ЗАПОРІЗЬКИХ ВИШІВ У ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

«Від сесії до сесії» - так називається виставка студентів-дизайнерів та їх викладачів, яка відкрилася 21 лютого у Запорізькому художньому музеї. На думку експертів музею, найбільш креативні роботи - у студентів нашої академії! Студентки нашої академії також показали на відкритті виставки дефіле у костюмах з розписом і аплікаціями за мотивами робіт Марії Примаченко. Їх було створено викладачем, художником Наталією Дерев’янко разом зі студентами. Така виставка відбувається у художньому музеї вперше і стала непересічною подією для нашого міста. Приємно, що привітати студентів і викладачів прийшов керуючий справами апарата обласної ради Володимир Подорожко:

— Ви руйнуєте міфи про сучасну молодь, яка не уявляє свого життя без електронних гаджетів, — звернувся до студентів Володимир Подорожко. — Ваші гаджети – це пензель, полотно та фарби. Бажаю не зупинятися у творчих пошуках, аби ваші роботи з часом побачили відомі світові галереї. А  викладачам хочу подякувати за те, що вкладаєте душу у своїх студентів, — зазначив він. Протягом виставки плануються різноманітні майстер-класи, які для студентів будуть безкоштовними. Викладачі нашої академії покажуть майстер-клас з ручних друкарських технік, який викликав захоплення та неабияку зацікавленість відвідувачів, коли вперше проводився на відкритті Різдвяної виставки у виставковій залі НСХУ. Наприкінці березня відбудеться нагородження переможців і учасників виставки-конкурсу. Виші, які взяли участь у виставці:

- Хортицька національна академія;

- Запорізький національний університет;

- Національний університет «Запорізька політехніка»;

- Класичний приватний університет;

- Будівельний коледж.

09-02-2020

СТУДІЯ РИСУНКУ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ. ПРИВІТАЙМО НОВУ УЧАСНИЦЮ – СТУДЕНТКУ ІІ КУРСУ ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ – СЮЗАННУ МОКРЯК!

85235597_3160376670658006_57968507960080

9 лютого 2020 року ми знов малювали цікаву жіночу натуру вже із новою учасницею студії рисунку - Сюзанною Мокряк!

Приємно. коли студенти прагнуть підвищити свою професійну майстерність, долучаючись до роботи в студії. Чудова можливість приємно і корисно попрацювати і поспілкуватися.