top of page

Театр-лабораторія моди "Гвендолін"

Гвендолін.jpg

Театр-лабораторія моди «Гвендолін»

Керівник: Світлана Попова

 

Театр-лабораторія моди «Гвендолін» – це особливий вид мистецтва, який поєднує у собі два напрямки: дизайн одягу та сценічне мистецтво. Саме на розвиток цих двох напрямків – дизайн одягу і театралізований показ костюмів орієнтована програма роботи театру-лабораторії.

Театралізований показ костюмів передбачає вивчення основ дефіле, акторської майстерності та моделювання сучасної зачіски. Найчастіше театр-лабораторія моди демонструє колекції подіумного напряму, які відображають авангардні тенденції. Для створення завершеного гармонійного образу «Гвендолін» співпрацює з театром зачіски «New Look», який створює образ моделі за допомогою декоративної косметики та розробляє і втілює зачіску, яка розкриває настрій та ідею всього показу мод.

В роботі театру-лабораторії студенти реалізують свої творчі здібності за фахом дизайну одягу, власноруч створюють костюми та реквізит, реалізують покази мод, дефіле, фотосесії. Театр-лабораторія моди «Гвендолін» прикрашає всі свята нашої академії та покази поза освітнім середовищем.

Театр зачіски "New Look"

Театр зачіски «New Look»

Керівник: Анна Аркуша

 

Театр зачіски «New Look» спрямовує свою діяльність на організацію творчої  позанавчальної діяльності студентів спеціальності дизайн з перукарського мистецтва та декоративної косметики. Формування смаку, розвиток мотивації здобувачів освіти до активної інноваційної діяльності, формування практичних умінь і навичок в моделюванні зачісок – основна мета функціонування театру зачіски. Студенти реалізують творчі проєкти відповідно до інтересів, поглиблюють знання з професійно-орієнтованих навчальних дисциплін та з дисциплін загальної підготовки.

В процесі створення творчих проєктів в рамках роботи театру відбувається  поєднання теоретичної підготовки і самостійної творчої діяльності, що імітує виробничу ситуацію і сприяє надбанню професійних компетентностей в діяльності дизайнера перукарського мистецтва та декоративної косметики. Тему проєктів здобувачі обирають самостійно, відповідно до концепції оперують засобами композиційно-художнього формоутворення зачіски, різної за призначенням, та з врахуванням особливостей виконання різних видів макіяжу. В залежності від ідеї і завдання заходу, розробляються індивідуальні і колективні проєкти.

Театр зачіски «New Look» активно співпрацює з театром-лабораторієй моди «Гвендолін». Учасники театру реалізують свої творчі здібності за фахом дизайну з перукарського мистецтва та декоративної косметики і створюють відчуття свята під час академічних заходів.

NewLook.png
bottom of page